З початку року на порушників антикорупційного законодавства накладено понад 91 тисяча гривень штрафу

З початку року на порушників антикорупційного законодавства накладено понад 91 тисяча гривень штрафу

З початку року на порушників антикорупційного законодавства накладено понад 91 тисяча гривень штрафу та складено 338 адміністративних протоколів за порушення Закону України « Про запобігання корупції»

KORUPCIYA

За 4 місяці 2018 року поточного року співробітники Управління захисту економіки в Одеській області склали 338 адміністративних протоколів за порушення Закону України « Про запобігання корупції», які в подальшому вже були направлені до суду.
Протоколи складені за наступними статтями :
Ст. 172-4 ( порушення вимог щодо сумісництва) — 2
Ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) — 216
Ст. 172-7 (порушення вимог щодо конфлікту інтересів) – 119
Ст. 172-8 (незаконне використання інформації, що стала відома особі у зв’язку з виконанням службових повноважень) – 1.
Вирок по 107 протоколах є притягнення осіб до відповідальності у вигляді штрафу, на загальну суму – 91800 гривень.
Протоколи складались відносно:
— Державних службовців – 60 протоколів;
— Депутатів обласних рад – 2 протокол (депутати Одеської обласної ради);
— Відносно посадових осіб місцевого самоврядування – 22;
— Відносно посадових та службових осіб — 11 протоколів;
— Відносно професійних суддів – 6 протоколів;
— Відносно службових осіб державної кримінально-виконавчої служби – 4 протоколи;
— Відносно службових осіб державної прикордонної служби – 2 протоколи;
— Відносно службових осіб органів митної служби – 4 протоколи;

Також, відносно службових осіб органів прокуратури було складено 2 протоколи, відносно посадових та службових осіб інших органів державної влади – 34 протоколів.

Як приклади хотілося б зупинитися на деяких протоколах, що були складені протягом квітня 2018 року:
— відносно начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату однієї районної державної адміністрації Одеської області — за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, який будучи державним службовцем категорії «Б», порушив вимоги фінансового контролю та не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання доходу від реалізації 10.10.2017 автомобіля, вартістю 260 000 гривень.
— відносно одного з інспекторів Головного управління Держпраці в Одеській області, яка будучи державним службовцем категорії «В» в порушення ч. 2 ст. 52 Закону, не своєчасно повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме отримання доходу від відчуження нерухомого майна – квартири що розташована в центральній частині м.Одеси, загальною вартістю 320 000 гривень, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст. 172-6 КУпАП;
— відносно працівника сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення одного в районів м.Одеси департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради — за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, яка будучи суб'єктом, на якого поширюються вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України « Про запобігання корупції», порушила вимоги фінансового контролю та не повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання доходу від реалізації квартири, вартістю 167545 гривень;
— відносно депутата селищної ради за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, який в умовах конфлікту інтересів приймав участь у розгляді питання щодо про продажу особисто йому земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0165 га, що перебуває в оренді для експлуатації та обслуговування будівлі кафе.

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.