Хуртовина в Одесі у цифрах

Хуртовина в Одесі у цифрах

Інформація щодо надзвичайних подій, які трапились 29-30 грудня, в зв’язку із ускладненням погодних умов.

29.12.2014р. на території Одеської області, в зв’язку із ускладненням погодних умов — поривчастий вітер 25-30 м/с, хуртовини, снігопад, ожеледиця, налипання мокрого снігу, температура повітря до 7°С морозу виникли надзвичайні події на автомобільних дорогах Одеси та Одеської області.Незважаючи на широку інформаційну компанію щодо погіршення погодних умов, що проводилась 28-29 грудня по застереженню населення від виїздів на власному та громадському транспорті виникли великі затори автотранспорту. Підрозділи ДСНС, служби автомобільних доріг, комунальні служби  працювали у посиленому режимі по наданню допомоги населенню, яке опинилось у пастці снігових заметів на своєму автотранспорті. В Одеській обласній адміністрації 27 грудня створено обласний оперативний штаб з ліквідації НС. На базі Головного управління розгорнуто  робочу групу штабу з ліквідації НС зимового періоду.На особливо вразливі для транспорту ділянки доріг, де утворились великі затори транспортних засобів, направлено техніку підвищеної прохідності ДСНС та техніку Збройних сил України. Для надання допомоги населенню залучено техніку та приміщення для обігріву крупних підприємств, торгових центрів та інших об’єктів області.

Про це повідомили в прес-службі ОДА.

Всього зі снігових заметів з 27 грудня (початку погіршення погодних умов) вилучено 1049 одиниць техніки (74 автобусів, 250 вантажних автомобілів, 721 легкових автомобілів, 4 карети ШМД) та надано допомогу 3711 особам (з них 498 дітей). 325 осіб обігріто в пересувних пунктах обігріву ДСНС.       Станом на 06.00. 30.12.2014 для відновлення руху на автошляхах області службою автодоріг залучено 69 од. техніки та 73 чоловік персоналу.

Пожежно – рятувальними підрозділами 91 разів надавалась допомога з ліквідації наслідків снігових заметів та вилучення транспорту, який потрапив в затори. Залучено 47 од. техніки та 384 чоловік особового складу. 305 осіб обігріто в пунктах обігріву (с. Роксолани та с. ПетродолинаОвідіопольського району, с. Широка Балка Біляївського району, с. Вапнярка Комінтернівського району, с. Кошари Комінтернівського району, с. Червоний Переселенець Біляївського району, с. Маяки Біляївського району, с.ВигодаБіляївського району).

В результаті негоди 116 населених пунктів області знеструмлені повністю, 15 населених пунктів знеструмлені частково.

Від понтонної бригади ЗС України (м. Б/Дністровський) залучено 3 одиниці техніки (БАТ-2 – 2 од., танк з відвалом -1 од.), 1 од. ІМР (с. Біленьке, Б/Дністровського р-ну) від ВМФ ЗС України 3 од. техніки (УРАЛ – 3 од.)

Всього задіяно сил та засобів:

— ГУ ДСНС України в Одеській області - 47 од. техніки та 384 чоловік особового складу, 7 пересувних пунктів обігріву.

— Служба автомобільних доріг – 117 одиниць техніки

— Комунальних служб міст, районів – 26 одиниць техніки

— Селищних рад – 68 одиниць техніки

— Підприємства – 46 одиниць техніки

— ЗСУ – 7 одиниць техніки від понтонної бригади ЗС України (м. Б/Дністровський) та ВМФ ЗС України (Чабанка).

 

Всього зі снігових заметів за минулу добу 29 груднязадіяно 729одиниць техніки (64 автобусів, 130 вантажних автомобілів, 531 легкових автомобілів, 4 карети ШМД) та надано допомогу 2706чоловіку (з них 265 дітей). 305 осіб обігріто в пересувних пунктах обігріву ДСНС (с. Роксолани та с. ПетродолинаОвідіопольського району, с. Широка Балка Біляївського району, с. Вапнярка Комінтернівського району, с. Кошари Комінтернівського району, с. Червоний Переселенець Біляївського району, с. Маяки Біляївського району, с.ВигодаБіляївського району).

Для відновлення руху на автошляхах області комунальними службами та службою автодоріг залучено 168 од. техніки та 420 чоловік персоналу.

Пожежно – рятувальними підрозділами 78 разів надавалась допомога з ліквідації наслідків снігових заметів та вилучення транспорту, який потрапив в затори. Залучено 32 од. техніки та 344 чоловік особового складу. 180 осіб обігріто в пунктах обігріву (с. Роксолани та с. ПетродолинаОвідіопольського району, с. Широка Балка Біляївського району, с. Вапнярка Комінтернівського району, с. Кошари Комінтернівського району, с. Червоний Переселенець Біляївського району, с. Маяки Біляївського району, с.ВигодаБіляївського району).

В результаті негоди 116 населених пунктів області знеструмлені повністю, 15 населених пунктів знеструмлені частково.

Від понтонної бригади ЗС України (м. Б/Дністровський) задіяно 3 одиниці техніки (БАТ-2 од., танк з відвалом -1 од.), від ВМФ ЗС України 3 од. техніки (УРАЛ – 3 од.)

Загиблих та постраждалих від обморожень станом на 20.00. 29.12.2014 не зареєстровано.

На 20.00 затори автотранспорту утворились на ділянках автодоріг:

— автодорога М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ км 24 – км 27 (район с. Сверодлове, с. Міщанка, с. Візірка, с. Кошари);

— автодорога М-15 Одеса – Рені км 83 – км 82 (район с. Монаши); км 170 – 172 (район с. Новоселівка); км 21– км 26 (с. Червоний Розселенець); км 28 – км 32 (район с. Петродолинське, с. Мирне);

— автодорога М-16 Одеса – Кучургани км 32 –33 (район с. Широка Балка); км 43 – км 48 (район с. Кам'янка);

— автодорога М-27 Одеса – Іллічівськ км 8+550 – км 13 (район Таіровського кладовища);

— автодорога М-28 Одеса – Южний км 22 – км 24 (район с. Вапнярка, с. Новодофінівка); км 47 – км 48 (район с. Сичавка);

— автодорога Т-16-10 Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари км 9 (район с. Сергіївка);

— автодорога Т16-25 Кучургани – Біляївка – Маяки – Овідіополь км 73 – км 74 (район с. Кагалія).

Станом на 20.00 годину 29.12.2014 р. ускладнений рух автотранспорту на наступних ділянках автошляхів області:

Овідіопольський район. Замети на автодорозі біля с. Роксолани та с. Кароліно Бугаз. В затор потрапили біля 50 од. автотранспорту. З автошляху біля н.п. Роксолани зі снігових заметів врятовано 37 людей, яких переміщено до місцевої школи. Залучено 5 од. техніки: від ДСНС, Служби автодоріг та понтонної бригади ЗС України (БАТ).

Між с. Санжейка – с. Молодіжне створився затор біля 40 од. автотранспорту. Рух на дорозі припинено. Для допомоги постраждалим відправились рятувальники.

Іванівський район. Замети на міжселищній автодорозі Іванівка – Петрівка 12 км. В заторі находиться 7 легкових автомобілів. Залучено Т-150 від Служби автодоріг.

Березівський район. Замети на автошляху Березівка – Ряснополь – Зеленопілля. Залучено Т-150 від Служби автодоріг.

Біляївський район.

У сніговому заметі на автошляху Біляївка – Маяки біля н.п. Маяки в затор потрапили 150 автомобілів. Замети по м. Біляївка. Залучено 12 од. техніки від ДСНС, Служби автомобільних доріг, від Дністровського управління,  3 ЖКГ та 42 од. техніки від сільради та 2 одиниці техніки від ВМФ ЗС України (УРАЛ).

У сніговому заметі на трасі Одеса – Кишинів біля н.п. Широка Балка в затор потрапила карета швидкої допомоги з тяжкохворим з опіками та ушибами після ДТП. Рятувальники ДСНС  на АЦ-131 визволили карету швидкої допомоги.

У сніговому заметі на автошляху між с. Дальні та с. Петродолина в затор потрапила карета швидкої допомоги з важким хворим на операцію. В н.п. Петродолина в сніжном заметі знаходиться автобус з дітьми. Для порятунку дітей від ДСНС розгорнутий пункт обігріву. На даній ділянці дороги залучено 6 од. техніки Служби автодоріг (автогрейдер – 5 од., трактор Т-150 – 1 од. та 4 од. техніки інших організацій.

На автодорозі Одеса – Кучургани, в районі н.п. Вигода створився затор. Залучено 3 од. техніки від ДСНС та Служби автодоріг.

В районі н.п. Сергіївка в сніжний замет потрапило 2 автобуса з дітьми. Для їх порятунку направлений модернізований танк для розчищення доріг. Дітей направлено в населений пункт Сергіівка.

Комінтернівський район. Біля с. Кошари та с. Вапнярка на автодорозі Одеса – Мелітополь створився затор. Біля н.п. Сичавка у сніговий затор потрапило 36 осіб. Залучено 17 од. техніки від ДСНС таСлужби автомобільних доріг.

Біля н.п. Вапнярка розгорнутий пункт обігріву від ДСНС.

Замети на автошляху Одеса-Вознесенськ Залучено 4 од. техніки від Служби автодоріг.

Татарбунарський район. Замети на трасі Одеса – Рені 138 км. Залучено 4 од. техніки від ДСНС від Служби автодоріг.

Саратський район. На трасі Одеса – Рені на ділянці с. Михайлівка – Білолісся у сніговий замет потрапили 3 легкові автомобілі. Для надання допомоги постраждалим було спрямовано 3 од. техніки від ДСНС та Служби автодоріг. Надано допомогу 8 особам.

На трасі Одеса – Рені біля с. Монаши Б/Дністровського району у сніговий затор потрапили близько 120 автомобілів. Для надання допомоги потерпілим спрямовано 1 од. техніки від понтонної бригади ЗС України (БАТ). Силами ДСНС розгорнутий пункт обігріву.

Біля н.п. Кулевча замети на автошляхах. Залучено 2 од. техніки від Служби автомобільних доріг.

На ділянці с. Миколаївка – с. Новоросійська у сніговий затор потрапили біля 50 автомобілів.

Ізмаїльский район. Перемети на автошляху Ізмаїл – Одеса. Біля н.п. Старонекрасівка вилучення 8 легкових автомобілів та 1 мікроавтобуса силами ДСНС (САРМ)

Біля с.Ульянівка  вилучено автобус «Ікарус» силами ДСНС.

Всього по м. Ізмаїл  та Ізмаїльському району залучено 26од. техніки від ЖКГ Євродор, Служби  автодоріг, КП Жилсервіс, КП Міськрводопровод, від Теплокомуненерго, Ізмаїльского порту.

Кілійський район. Перемети на автошляху Кілія – Шевченкове та   Кілія — Новоселівка. Аварійне відключення електроенергії в н.п. Василівка, Десантне, Приозерне. Зі снігового замету силами ДСНС вилучено 1 автомобіль. Залучено 2 од. техніки від ТОВ Євродор.

Болградський район. Проводяться роботи по розчищення автошляху Одеса – Болград. Залучено 2 од. техніки від ТОВ Євродор. Аварійне відключення електроенергії в н.п. Віноградівське, Віноградне, Нові Траяни, Криничне та Владичень загальною чисельністю 5092 житлових будинків. На автошляху Василівка – Банівка зі снігового замету вилучено 3 легкові автомобілі приватним трактором Т-150.

Ренійський район. Продовжується розчищення автошляху Одеса – Рені. Залучено 3 од. техніки від Служби автодоріг.

Білгород–Дністровський район. На автошляху автодороги Т-16-10 біля н.п. Сергіївка стався сніговий затор з 4 автобусів та 2 легкових автомобілів. Направлено танк з відвалом від ЗСУ та 1 од. техніки Служби автодоріг (грейдер).

На ділянці автодороги Білгород–Дністровський – КПП Старокозаче у сніговий затор потрапили 2 легкові автомобілі.

Великомихайлівський район. На ділянці автодороги с. Кордамичево – с. Мичаєво у сніговий затор потрапили 5 автомобілів. Для надання допомоги від ДСНС залучалася 1 од. техніки. Надано допомогу 12 особам.

Технікою автотранспортного підприємства Одеського припортового заводу розчищено дорогу від заводу  до повороту на Візірку і далі до 1-го залізничного моста м. Южного. Надано допомогу пасажирам двох рейсових автобусів, в яких знаходились 67 чоловік. Людей евакуйовано до актового залу заводу. Зараз  проводяться роботи з розчищення дороги в напрямку 2-го залізничного моста м. Южного, де затор транспорта біля 1 км. Всього задіяно 12  одиниць техніки.

Поступила інформація, що в районі 2-го залізничного моста в легковому автомобілі знаходяться дві вагітні жінки. На допомогу було спрямовано всюдохід МАН воєнізованого газо-рятувального отряду. Жінок буде евакуйовано до медицинського центру заводу.

На території заводу відкрили пункт обігріву у 164-му захисному споруджені, де вже знаходиться понад 10 чоловік. Вся денна  зміна Одеського припортового  заводу — біля двох тисяч чоловік залишились на підприємстві, де є всі необхідні умови. В цілодобовому режимі працюють 5-ть столових, 5 буфетів, 4 магазини.

Адміністрацією промислового ринку «7 км» організовано пересувну їдальню, яка забезпечує людей, які потрапили у снігові замети, гарячим чаєм та продуктами харчування.  На ранок 30 грудня харчуванням пересувної їдальні забезпечено 162 людини.

Станом на 06.00 годину 30.12.2014 р. ускладнений рух автотранспорту на наступних ділянках автошляхів області:

Біляївський район. На дільниці шляху в/ч «Роща» в напрямку с. Дальникзупинився автобус з 30 людьми. Направлено АЦ /Теплодар/, пункт обігріву в с. Червонийрозселенець в дитячомубудинку.Ситуацію ліквідовано.

На трасі Одеса – Кучурганбіляс. Вигода (перехрестя)скупчення до 400 автомобілів та 1 автобус. Направлено 1 од. АЦ /Роздільна/, 3 од. Автодора, пункт обігріву ГАЗ-66 та ІМР АРЗСП. Розгорнуто пункт обігріву в с. Широка Балка в будинкукультури.Ситуацію ліквідовано.

Біля с. Василівки траса Одеса – Кучургани скупчення автотранспорту. Залучено 2 од. автодору та 1 погрузчик від АТП. Зі сторони Одеси направлено 4 бульдозери Одеського ДЕДу.Ситуацію ліквідовано.

На виїзді з м. Теплодар в с. Мирне в заторі 30 автомобілів. Направлено АЦ /Теплодар/ та повернуті 30 автомобілів до міста. Ситуацію ліквідовано.

На автошляху м. Біляївка – с. Маякі знаходяться в заметі понад 150 автомобілів. Направлено АЦ-131 /Біляївка/ та пункт обігріву ЗІЛ-131 АРЗСП. Ситуацію ліквідовано.

Між селами Дальник – Петродолина необхідна допомога кареті швидкої медичної допомоги з важкохворим. Направлено 6 од. техніки автодору, військова машина на гусінічному ходу МТЛБ.Ситуацію ліквідовано.

В с. Широка Балка траси Одеса – Кишинів необхідна допомога по вилученню з снігового замету карети ШМД. Направлено АЦ-131 /Біляївка/. Карету ШМД вилучено. Ситуацію ліквідовано.

Білгород–Дністровський район. Траса Б/Дністровськ – КПП «Старокозаче», с. Червона Коса знаходяться в заметі понад 10 автомобілів. Працюють 2 трактора Т-150 приватника СК «Шабулат». Автомобілі вилучені. Ситуацію ліквідовано.

Автодорога Б/Дністровськ – с. Салагани в заметізнаходитьсяпонад 50 автомобілів. Направлено КШМ, 2 од. КРАЗ ЗС України.Ситуацію ліквідовано.

Траса Б/Дністровськ – с. Староказаче знаходяться в заметі автомобілі. Направлено БАТ ЗС України та АЦ /Б.Дністровськ/. Ситуацію ліквідовано.

Траса Б/Дністровськ – с. Монаши та с. Південне знаходяться в заметі понад 50 автомобілів. Направлено БАТ ЗС України.

На автодорозі с. Шабо – с. Сергіївка в заметі знаходиться  2 автобуси. Направлено танк з відвалом ЗС України. Ситуацію ліквідовано.

Овідіопольський район. Замети на автошляхах с. Роксолани та с. Кароліно Бугаз. Скупчення біля 30 автомобілів (100 чол. Із них 10 дітей). Направлено АЦ-131 /Овідіополь/, пункт обігріву /Овідіополь/. 2 од. техніки від приватних організацій (Т-150), та 1 од. від ЗС України (ІМР). Евакуйовано 100 чол. із них 10 дітей в школу с. Роксолани.

Замети на автошляхах смт. Овідіополь – с. Барабой – с. Велика Долина – 7 км. Направлено БАТ ЗС України, ІМР АРЗСП.

Замети на автошляхах с. Санжейка, в заметах 14 автомобілів. Направлено АЦ-131 /Іллічівськ/. Вилучено 14 легкових автомобілів та 2 дітей. Ситуацію ліквідовано.

Замети на автошляхах с. Бурлача Балка та Сухий Лиман. Направлено АЦ-131 /Іллічівськ/, техніка ІМТП (пройшла від Бурлачої Балки до перехрестя Сухий лиман). Ситуацію ліквідовано.

Автобус з туристами потрапив у сніговий замет (30 чол.). Направлено АЦ-131 /Овідіополь/. Автобус спрямовано до шиномантажу до с. Нова Долина. Ситуацію ліквідовано.

Комінтернівський район. В районі с. Візирка на автошляху Одеса – Мелітополь затор автомобілів. Направлено АЦ-131 /Комінтерново/.

В районі с. Кошари на автошляху Одеса – Мелітополь затор автомобілів та 2 автобусів. Направлено АЦ-131 /Южний/, 3 од. Автодору. 2 автобуси знаходяться на заправці «Сокар». Ситуацію ліквідовано.

Скупчення автотранспорту до 40 автомобілів біля КПП ДАІ у бік с. Свердлово. Направлено АЦ-131 /Южний/ та кунг обігріву АРЗСП, УРАЛ ЗС України, 2 погрузчикаТІСа.

Затор в с. Сичавка (впродовж 5 км від с. Візірка), замети зі сторони Одеса – Мелітополь Старомиколаївське шосе. Направлено АЦ-131 /Южний/, працюють 2 од. Автодору, 2 погружчикаТІСа. Ситуацію ліквідовано.

Автошлях с. Вапнярнка – с. Дофінівка, замети, скупчення автомобілів. Направлено 3 одиниці техніки ДСНС, Одеського припортового заводу, 1 од. сільради. Вивезено 13 осіб. Розговрнуто пункт обігріву.Ситуацію ліквідовано.

Ізмаїльський район.Замети на автошляху Одеса-Ізмаїл біля с. Кринички (понад 15 автомобілів), Нова Кам’янка (понад 20 автомобілів). Працюють 2 од. тракторів сільради с. Кринички.

В н.п. Богате в сніговому заметі знаходиться  понад 20 автомобілів.

Арцизський район. Біля н.п. Холмське за 1,5 км від ж/д переїзду в заметі знаходиться 1 легковий автомобіль з водієм.

Роздільнянський район. З’їзд з траси Одеса – Київ біля с. Єреміївка скупчення біля 30 автомобілів. Працюють 2 од. техніки автодору та 1 од. техніки за договором та АЦ /Іванівка/, АЦ /Великомихайлівка/, 2 АЦ /Роздільна/. Ситуацію ліквідовано.

Іванівський район. Автодорога с. Іванівка – с. Петрівка, 12 км, Знаходилось в заметі 7 легкових автомобілів. Працювала автодорожна техніка у кількості 1 од. Ситуацію ліквідовано.

В районі Суха Балка знаходиться мікроавтобус та 2 чол., трактор Т-150. Направлено 1 од. техніки сільради. Переміщено 3 людей, 2 залишилися (за власним бажанням).

Татарбунарський район.128 км. траси Одеса – Рені між с. Михалівка та с. Білолісся знаходяться в заметі понад 40 автомобілів. Направлено 3 од. техніки Автодору. Ситуацію ліквідовано.

Саратський район. На трасі Одеса – Рені на ділянці с. Михайлівка – Білолісся у сніговий замет потрапили 3 легкові автомобілі. Спрямовано АЦ-131 /Сарата/ та 2 од. техніки від Автодору. Надано допомогу 8 особам. Ситуацію ліквідовано.

Траса Одеса – Рені між с. Миколаївка-Новоросійська та м. Сарата в сніговому заметі знаходяться 10 автомобілів. Заплановано залучення трактору «Джондир» (фермерське господарство).

Траса Одеса – Рені між с. Миколаївка-Новоросійська та с. МонашиБ.Дністровського району в сніговому заметі знаходяться 10 автомобілів. Заплановано залучення трактору «Джондир» (фермерське господарство).

Дякуємо всім одеситам та мешканцям області, які вчора та сьогодні допомагають постраждалим від заметілі!

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.