Важливо знати: одеситам розповіли все про земельний податок

Важливо знати: одеситам розповіли все про земельний податок

Останнім часом проблеми, які стосуються земельних питань виникають все частіше. Одні їх вирішують у судах, одні знаходять компроміси, а інші ідуть на штурм, застосовують фізичну силу та займаються рейдерством.  Для того, щоб не потрапити у неприємну ситуацію в Одеському управлінні наголошують на необхідності узаконення прав власності на земельні ділянки, отримання кадастрових номерів, нормативно-грошових оцінок та іншої необхідної документації.

Крім того, Порядком нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, передбачено, що з 17.07.2018 для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та у разі, якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки, застосовується із значенням 3,0.

Так, на сьогоднішній день великий бізнес Півдня, має у власності 365,6  гектарів землі, здебільшого це землі промисловості, транспорту, звязку та енергетики, які збільшують ВВП держави.

У серпні 2018 року, платники які перебувають на обліку в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, перерахували до місцевого бюджету 10,7 млн. грн. земельного податку, що на 173%, або на 4,5 млн. грн. більше минулорічного факту.

Всього з початку поточного року великим бізнесом було сплачено 72,5 млн. грн. земельного податку.

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.