Одеситам розповіли про новації  для платників  акцизного податку

Одеситам розповіли про новації для платників акцизного податку

Керівник Одеського управління Офісу великих платників  податків Вікторія Талпа повідомила, що Законом України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі — Закон № 2628) внесено, зміни та доповнення до статей 14, 212, 230, 232 Кодексу.

Вікторія Талпа

Вікторія Талпа

В термін з 1 травня 2019 року до 1 червня 2019 року необхідно зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) усі акцизні склади, розпорядниками яких станом на 01 липня 2019 року будуть суб’єкти господарювання, які зареєстровані платниками акцизного податку з реалізації пального.

Тобто, з з 1 травня 2019 року вводиться Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та буде здійснюватися реєстрація платників акцизного податку-розпорядників акцизних складів/акцизних складів пересувних, акцизних складів/акцизних складів пересувних.

Починаючи з 1.07.2019 р. реалізація пального — це будь-які операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження) пального з переходом права власності на таке пальне чи без такого переходу, за плату (компенсацію) чи без такої плати на митній території України з акцизного складу / акцизного складу пересувного:

до акцизного складу;

до акцизного складу пересувного;

для власного споживання чи промислової переробки;

будь-яким іншим особам.

Також очільник Одеського управління повідомляє , що відповідно до вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального від 19.12.95 №481/95-ВР, з 1 липня 2019 року діяльність у сферах виробництва і торгівлі пальним підлягатиме ліцензуванню.

Одже, з огляду на вище зазначене Одеське управління повідомляє, що в разі з’явлення нового об’єкту оподаткування – не забудьте повідомити про це контролюючі органи за  основним місцем обліку. Для цього знадобиться форма 20-ОПП, тобто Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти пов’язані з оподаткуванням або через які ведеться діяльність, яку необхідно бути направити паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку в електронній формі.


Столярная
Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.