В Одеській області відбудеться регіональний ярмарок вакансій «Твій день для змін»

0

9 квітня 2019 року Одеська обласна служба зайнятості проводить обласний ярмарок вакансій «Твій день для змін». Захід стартує одночасно в кожному районі та місті області і передбачає єдиний майданчик для спілкування шукачів роботи і роботодавців Одещини, а також, соціальних партнерів та представників засобів масової інформації.

rabota

В  Одесі  захід  відбудеться у приміщенні «Одесского главпочтамта»  за адресою: вул. Садова, 10 та розпочнеться об 11 годині.  Організаторами ярмарку є Одеський обласний центр зайнятості, Одеський міський ЦЗ, Центр зайнятості Суворовського району м. Одеси та ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

До участі у ярмарку запрошено роботодавців міста Одеси, які представлятимуть різноманітні галузі, а саме: ІТ, ритейл, сфера послуг, торгівля, будівництво, морська галузь,  транспорт, промисловість та фінанси.

Кожен зацікавлений отримає необхідну інформацію: шукачі роботи зможуть ознайомитись з вакансіями, поспілкуватись з роботодавцями, отримати консультації фахівців, пройти профдіагностичне тестування та ознайомитись з послугами ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», а роботодавці – презентувати свої підприємства та провести співбесіди з потенційними працівниками.

Детальну інформацію про проведення ярмарку вакансій можна отримати за тел.: 705-50-25, 705-50-27.