В Одеській області правоохоронці обламали нелегальний бізнес

В Одеській області правоохоронці обламали нелегальний бізнес

Оперативники Управління захисту економіки затримали злочинне угрупування, яке виготовляло та незаконно переміщувало через Державний кордон України підакцизні товари та фальсифіковані «горілчані» напої...

Під час досудового розслідування оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області встановлено, що на території Одеської області формується організоване злочинне угрупування з міжнародними та корумпованими зв’язками, метою якого є створення каналу незаконного переміщення товарів через державний кордон України, в тому числі підакцизних товарів та фальсифікованих лікарських засобів, в районі розташування прикордонного пункту пропуску «Кучурган» та «Градениці» (територія Біляївського та Роздільнянського районів Одеської області).
До складу злочинного угрупування входили двоє чоловіків та дві жінки .
Вказані особи використовували підсобні приміщення у приватних будинках для зберігання, розподілу та збуту підакцизних товарів, які незаконно ввозились на територію України.

Оперативниками Управління захисту економіки Одеській області спільно з працівниками Прокуратура Одеської Області та Слідчим Управлінням Поліція Одеської області, оперативно-розшукового відділу у м. Роздільна оперативно-розшукового управління Південного регіонального Управління Державної прикордонної служби України були проведені обшуки приватних будинків «підозрюваних».

1

2

3В ході обшуків було виявлено: понад 800 літрів спирту, 200 пачок сигарет «Прима», «Marvel», «Marble», 50 пляшок фальсифікованої горілки у скляній тарі, чорнові записи на приход та продаж підакцизних товарів.

В одному з підвальних приміщень будинку виявлено цех по незаконному виготовленню недоброякісних фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.Також було виявлено обладнання, пластикова тара та інше приладдя.

Кримінальне провадження відкрите за ч.2 ст.321-1 Кримінального кодексу України.

 

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.