В Одеській області під час обстеження акваторії моря рятувальники надали своєчасну допомогу потопаючому

В Одеській області під час обстеження акваторії моря рятувальники надали своєчасну допомогу потопаючому

24 серпня о 10:05 до служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в смт. Затока вийшов купатися та можливо потонув 43-річний чоловік. Для пошуку було залучено водолазно-рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області.

Рятувальники із застосуванням катера «Лагуна-500 обстежили понад 2300 кв.м. поверхні моря і 1200 кв.м. дна. Зниклого чоловіка не знайдено.

Водночас, під час пошукових робіт на відстані біля 350 м від берега у воді рятувальники помітили чоловіка, який потребував допомоги. Працівники ДСНС швидко  прибули на місце події і змогли своєчасно надати допомогу потопаючому. Потерпілого у непритомному стані було доставлено на берег та йому надана невідкладна долікарська допомога.

Як з'ясувалось, 37-річний чоловік пішов купатись у непристосованому для відпочинку місці під мостом в смт. Затока, де його морською течією було віднесено далеко від берега. Постраждалого чоловіка передано працівникам бригади швидкої медичної допомоги.

До рятувальних робіт залучались 4 чоловіка особового складу та 1 плавзасіб.

Пошукові роботи продовжуються.

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.