В Одеській області двома медзакладами зекономлено більше 2 млн грн

В Одеській області двома медзакладами зекономлено більше 2 млн грн

БО «100 відсотків життя. Одеса» провів моніторинг закупівель КУ «Одеський Обласний Медичний Центр Психічного Здоров’я» та КНП «Одеський Обласний Центр Соціально Значущих Хвороб» Одеської обласної ради».

tabletki

Як повідомляє прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації», аналітики порівняли показники двох медзакладів за результатами проведених закупівель.

Упродовж півтора роки КУ «Одеський Обласний Медичний Центр Психічного Здоров’я», здійснюючи  закупівлі через ProZorro, зекономив 1,1 млн грн.

«Одеському Обласному Центру Соціально Значущих Хвороб» протягом 6 місяців вдалося заощадити майже 92 тис. грн. В цілому, обидва заклади охорони здоров’я за період від січня 2017 до червня 2018 року заощадили більше 2 млн грн.

«Основні труднощі під час моніторингу викликала робота із договорами, особливо із тими де відсутня специфікація... Це ускладнює ситуацію, адже договір дозволяє відстежити ціну товару»,  - відмітила фахівець з моніторингу БО «100 відсотків життя. Одеса» Галина Кущова.

Слід відмітити, що аналітики порівняли проблемні закупівлі двох закладів та склали свої пропозиції щодо удосконалення роботи ЗОЗ у електронній системі ProZorro. Зокрема, фахівці з моніторингу пропонують активніше використовувати конкурентні закупівлі з метою збільшення ефективності використання бюджетних коштів та уникати надмірних і дискримінаційних вимог до учасників.

Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації» у рамках проекту «Regionalmonitoringandanalysisfor 100% ofLife» за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках реалізації проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.