В Одеській області Білгород-Дністровський район отримав два гранти

В Одеській області Білгород-Дністровський район отримав два гранти

Протягом останнього року на Одещині у Білгород-Дністровському районі поступово відбуваються зміни. Деякі з них стосуються впровадження загальнодержавних реформ, а деякі – реалізації місцевих ініціатив та проектів: таких як облаштування інтерактивних класів у навчальних закладах, оснащення спортивним інвентарем тощо. Але робота керівництва районної влади на цьому не зупиняється.

B_Dnistrovsk

За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Ільченка, заступника голови із соціально-гуманітарних питань Альони Шихалієвої, співпрацюючи з органами місцевого самоврядування, район подав заявки та отримав два гранти від AustrianDevelopmentAgency.

Участь у програмі ААР/ПР ООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» взяли два проекти по енергозбереженню у Семенівській та Приморській сільських радах. Зокрема, впровадження проектів відбуватиметься у Семенівській загальноосвітній школі та у ФАПі села Приморське. На їх реалізацію надаються кошти, в рамках фінансування Австрійською Агенцією Розвитку та співфінансування Програмою Розвитку ООН, у сумі понад 200 тисяч гривень на кожен проект.

«Не одноразово було наголошено на тому, що всі ми на своїх робочих місцях, особливо представники органів влади, повинні розуміти, що працюємо для людей, для забезпечення майбутнього наших дітей. І у своїй діяльності ми в першу чергу орієнтуємось саме на потреби громадян. Наша головна мета – це поліпшення соціальної сфери, оскільки розуміємо, що наші діти мають навчатися та виховуватися у гарних умовах, жителі сільської місцевості повинні отримувати якісну медичну допомогу у теплих, належних приміщеннях. І сьогодні те, що наш район отримав два гранти на проекти по енергозбереженню від Австрійської Агенції Розвитку – це наша спільна перемога», — підкреслив Сергій Ільченко.


Столярная
<Отдых

Sorry, comments are closed for this post.