В Україні відбувся філософський семінар для підлітків “Обрії майбутнього”

В Україні відбувся філософський семінар для підлітків “Обрії майбутнього”

20 підлітків з усієї України взяли участь у філософському семінарі “Обрії майбутнього”, який Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ провели в межах програми AspenTeens.

Seminar_4

Під час семінару вони довели, що готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей.

Впродовж 24-26 березня юні лідери працювали з текстами філософів, науковців та мислителів. За крок до дорослого життя вони шукали відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті?

Seminar_2

В форматі модерованого діалогу та групових занять учасники досліджували поняття довіри, з'ясовували значення критичного мислення, дискутували про професії майбутнього та розмірковували про місце людини у суспільстві.

Seminar_1

«Я – Гордієнко Серафим, учасник проекту “Обрії майбутнього”. Я прийняв участь у дуже професійно організованому та вкрай важливому для мене проекті, у результаті якого я здобув багато друзів з усіх куточків України, скорегував своє ставлення до багатьох філософських питань, відчув на собі формат “діалогу” у розборі наукових тем. Прослухав дуже цікаві лекції, та мав змогу поспілкуватися з випускниками Aspen Institute. У висновку, це був надзвичайно неординарний (у позитивному сенсі) для мене проект, який надихнув мене на нові ідеї та їх реалізацію», — сказав один з учасників.

Під час семінару учасники отримали мотивацію до саморозвитку, сформували цілі на майбутнє, за участі модератора обговорили з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

Seminar_3

По завершенню семінару кожен учасник реалізує локальний проект у своєму місті: лекції, дискусії та публічні події, щоб обговорити у колі однолітків актуальні для 21 століття теми.

Організатори проекту “Обрії майбутнього”

Klitschko Foundation — всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003р. заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation – створити належні умови для розвитку молодого покоління українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

Аспен Інститут Київ – громадська організація, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами за ключовими питаннями, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства і культури ведення діалогу про принципи громадської взаємодії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/volnorezodessa


Полеты над ОдессойХостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.