У зоні АТО загинула мешканка Одеської області

У зоні АТО загинула мешканка Одеської області

26 червня в зоні проведення антитерористичної операції загинула 23-річна мешканка селища Окни Одеської області Надія Морозова. Надія служила у 59-ій окремій мотопіхотній бригаді оперативного командування «Південь».

Голова обласної ради Анатолій Урбанський висловлює щирі співчуття близьким нашої землячки, яка загинув у зоні проведення антитерористичної операції: «Це ще одна непоправна втрата для Одещини. Жінка-герой віддала за мрію про незалежну, вільну Україну найдорожче – власне життя. Нехай світлий, добрий спомин про хоробру Надію Морозову назавжди залишиться в серця її бойових товаришів, родичів та земляків.Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо».

Наша землячка Надія Морозова навчалася в Окнянському НВК, а згодом — у Білгород-Дністровському економіко-правовому коледжі. З 2013 до 2016 року допомагала в сімейній справі. У 2016 році вступила до Збройних Сил України. Вдома залишилися маленький синочок 4-х рочків та батьки.

Під час ворожого обстрілу Надія отримала поранення, несумісні з життям.

У селищі Окни 30 червня поточного року об 11 годині в Центрі культури та дозвілля(РБК) відбудеться церемонія прощання із загиблою під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції.У зв’язку із загибеллю Надії Морозової, розпорядженням голови райдержадміністрації 30 червня 2017 року в Окнянському районі оголошено Днем жалоби.

1

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.