Привітання начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковника Сергія Косіка

Привітання начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковника Сергія Косіка

Шановні колеги!

Дорогі ветерани служби, одесити та мешканці області!

Добігає кінця 2014 рік. Рік, який приніс чимало змін, сумнівів, але й сподівань на краще майбутнє. Складний рік для нашої Держави, для кожного громадянина.

Разом з тим, 2014 рік збагатив та згуртував нас. Показав, що українській народ —  народ величний та гордий!

2014 рік запам’ятається нам своїми здобутками, турботами.

На превеликий жаль, запам’ятається і втратами… У бойових зіткненнях на Сході України загинули наші бойові товариші. Всі вони для нас — герої. Герої, які житимуть у наших серцях вічно, адже поклали своє життя заради безпеки нашої країни, її цілісності. Заради майбутнього наших дітей.

З нагоди свята висловлюю глибоку повагу та вдячність всім охоронцям кордону, представникам інших правоохоронних органів, з якими ми тісно співпрацюємо.

Окремо хочу подякувати усім волонтерам, які не залишилися байдужими й щоденно здійснюють титанічну роботу задля допомоги та підтримки стражів кордону. Ваше ставлення, моральна та фінансова підтримка, увага та вклад у справу охорони Державних рубежів – це те, що надає прикордонникам сили, наснаги та віри в себе!

Від імені колегії Південного регіонального управління Державної прикордонної служби та себе особисто щиро і сердечно вітаю всіх Вас та Ваші сім’ї з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Від усього серця зичу усім міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій! Бажаю аби Новий рік був щедрим на добро, а доля обдаровувала всілякими земними благами! Нехай у вашому житті завжди панують любов, гармонія та мир!

Духовного гарту та Божого благословення вам на добрі справи!

З новим роком та  Різдвом Христовим вас, шановні друзі!

NRU_Kosik

З повагою,

Начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України

полковник Сергій Косік

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.