Пішов з життя колишній очільник Управління СБУ в Одеській області Анатолій Павленко

Пішов з життя колишній очільник Управління СБУ в Одеській області Анатолій Павленко

Служба безпеки України з сумом сповіщає, що на 63-у році життя після тривалої хвороби пішов з життя колишній начальник Управління Служби безпеки України в Одеській області Анатолій Єгорович Павленко.

Pavlenko

У грудні 1982 року Павленко Анатолій Єгорович прийнятий на військову службу в органи державної безпеки. Після закінчення вищих курсів підготовки та удосконалення керівного та оперативного складу пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника Голови Служби безпеки України. Службу проходив в Харківському, Полтавському, Одеському та Центральному управліннях.

З 2001 по 2003 роки очолював Одеське регіональне управління, крім того був керівником Харківського управління, управління в м. Києві та деяких структурних підрозділів Центрального управління Служби безпеки України. Звільнений з військової служби в березні 2010 року.

Анатолій Павленко доклав чимало зусиль для становлення Служби безпеки України, як професійної та дієвої спецслужби.

Керівництво та колектив Управління СБУ в Одеській області висловлює щирі співчуття рідним та близьким Анатолія Єгоровича.

Прощання з генерал-лейтенантом Анатолієм Павленко відбудеться 10 грудня 2018 року о 11:00 в Будинку офіцерів Збройних Сил України (вул. Пироговська 7/9).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/volnorezodessa


Полеты над ОдессойХостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.