Підписано Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською та Одеською обласними радами

Підписано Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською та Одеською обласними радами

27 листопада підписано Меморандум про співробітництво між Дніпропетровською та Одеською обласними радами. Свої підписи під цим документом поставили  голова Дніпропетровської облради Євген Удод та перший заступник голови Одеської облради  Михайло Шмушкович.

Метою Меморандуму є створення сприятливих умов для розвитку міжрегіонального співробітництва сторін у соціально-економічній та гуманітарній сферах. Серед задекларованих напрямів співробітництва:  заходи з енергоефективності та збереження клімату, створення  сприятливих умов  для розвитку  малого та середнього підприємництва тощо.  Але пріоритетами вважаються залучення технічної допомоги та налагодження партнерства  з іншими зацікавленими сторонами з питань створення регіональних агентств енергоефективності (за німецькою моделлю) та реалізація спільних міжнародних проектів (в тому числі в рамках впровадження Стратегії ЄС для Дунайського регіону).

Меморандум набув чинності з моменту його підписання. На думку фахівців, подібна угода між «транспортним» Півднем та індустріальним Сходом є досить важливим кроком для подальшого підвищення обороноздатності та економічної ефективності України.

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.