Першокурсників Одеського державного університету внутрішніх справ приведено до Присяги працівника ОВС України

Першокурсників Одеського державного університету внутрішніх справ приведено до Присяги працівника ОВС України

Як співається у популярній пісні: «Не помилися, обираючи шлях!» Саме прийняття присяги на вірність народові України першокурсниками Одеського державного університету внутрішніх справ, по суті, стало визначальним кроком їхньої подальшої долі. Тепер всі роздуми і можливі сумніви — в минулому! Попереду — освоєння складної навчальної програми, серйозна фізична і бойова підготовка, лекції іменитих викладачів та проходження практики в міліцейських підрозділах.

Головними учасниками церемонії Присяги співробітників органів внутрішніх справ України 27 вересня 2014 року на площі перед пам'ятником Т.Г. Шевченку були  вчорашні старшокласники. Звичайно, вони одразу уяви не мали , що на них очікує у найближчі чотири роки навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, але вони усвідомили своє призначення бути вірними народу України, Букві Закону, Батьківщині. Напевно, в такий урочистий момент кожен з них пишався своїм вірним професійним доленосним вибором.

Проректор державного університету полковник міліції Олександр Поліщук оголосив список гостей, середи яких: генерал-майор міліції Анатолій Бахчиванджи, радник міністра внутрішніх справ України; Михайло Шмушкович, перший заступник голови Одеської обласної ради; Анатолій Орловський, перший заступник Одеського міського голови; Віталій Гаращенко, заступник начальника управління Одеської обласної державної адміністрації; генерал-майор міліції у відставці Феофан Думко, який очолював навчальний заклад у 1988—2003 роках, генерал-майор міліції у відставці Микола Водько, випускник Одеської школи міліції 1956 року, а також представники науково-педагогічного складу, офіцери та ветерани ОДУВС, рідні та близькі курсантів, представники  громадськості та засобів масової інформації.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання мужність, вірність і героїзм працівників міліції, які загинули при виконанні службового обов'язку. Тих, хто поклав своє життя на Вівтар боротьби за єдність та незалежність України, беручи участь у антитерористичній операції на сході держави.

Після принесення Присяги 311 курсантів пройшли чіткими рядами перед поважними гостями та батьками. Обличчя майбутніх правоохоронців були сповнені юнацького завзяття й рішучості стати справжніми професіоналами.

Ректор ОДУВС полковник міліції Олександр Користін підкреслив, що принесення Присяги на вірність народу України — це особлива подія в житті кожного курсанта-першокурсника та в житті їхніх наставників.

— Ми висловлюємо впевненість, що першокурсники будуть сумлінно навчатися та працювати на терені побудови сучасної правової держави, усе своє життя надійно захищатимуть права і свободи громадян, служитимуть справі утвердження ідей верховенства закону, справедливості та гуманізму, – зазначив Олександр Євгенійович.

Як відомо, Одеський державний університет внутрішніх справ, найстаріший в системі МВС України і єдиний, де готують фахівців для підрозділів транспортної міліції. Сьогодні, коли правоохоронні органи готуються до реформування, кадрове питання, на думку радника Міністра внутрішніх справ України Анатолія Бахчиванджи, актуальне як ніколи: «Громадська думка по відношенню до співробітників міліції сьогодні неоднозначна. У міністерстві добре розуміють, що від підготовки та професіоналізму майбутніх кадрів ОВС в кінцевому результаті залежить імідж самої міліції, а головне — порядок в країні і спокій громадян. У цьому  ми покладаємо великі надії на Одеський університет з його легендарною історією і славними традиціями».


Столярная
<Отдых

Sorry, comments are closed for this post.