Одесский рынок блокирует запрещённые Интернет-ресурсы

Одесский рынок блокирует запрещённые Интернет-ресурсы

Інтернет-провайдером LCNU, що працює на території «7км», надано роз`яснення.

На території Промтоварного ринку «7-й кілометр», яка дорівнює 75 Га, працює та надає послуги доступу до мережі Інтернет для бажаючих Інтернет-провайдер LCNU. Нещодавно в соціальних мережах та на сторінках деяких ЗМІ з`явилася інформація-звинувачення нібито провайдером надано доступ до заборонених в Україні ресурсів.

На вимогу Промринку Інтернет-провайдером LCNU надано відповідь щодо цього питання:

«На фейкові звинувачення, Одеської міської організації ВО Свобода, стосовно можливості використання заборонених Інтернет ресурсів, ми — Інтернет-провайдер LCNU відповімо наступне: Доступ до усіх Інтернет ресурсів, якими, Указом Президента України 133/2017 тимчасово заборонено користуватися на території України, Інтернет-провайдером LCNU закрито. На це є докази, найбільш суттєві, ніж фото ноутбуку. Дане фото можливо зроблене за межами нашої держави і за для високого рейтингу або за замовленням компанії конкуренту виставляється нібито зроблене на території ВАТ «Промтоварний ринок».  Для того, щоб остаточно розвіяти ефемерні звинувачення, додаємо скріншоти спроб входу на зазначені сайти. Дуже шкода що така організація як ВО Свобода використовує неперевірену інформацію, а ще більше шкода що цю інформацію розповсюджують авторитетні Інтернет ресурси,  не перевіряючи.

Виходячи із вищевикладеного, Інтернет-провайдер LCNU залишає за собою право на звернення з заявою до правоохоронних органів, а також органів правосуддя щодо захисту ділової репутації».

9 10

СПРАВКА

ООО «Промтоварный рынок» — крупнейший оптово-розничный промтоварный рынок в Европе, в своей деятельности руководствуется принципами социальной ответственности и инновационного развития, которые реализуются через наполнение государственного бюджета, социальные программы и отчисления в социальные фонды, внедрение новых стандартов организации торговли. Ежегодно предприятие отчисляет, в среднем, 130 миллионов гривен налогов государству, а также не менее 3 миллионов – на благотворительные цели.


Столярная
<Отдых

Sorry, comments are closed for this post.