Одесский маршрутчик серьёзно обидел пассажира

Одесский маршрутчик серьёзно обидел пассажира

Водитель одной из одесских маршруток пытался выгнать девушку, которая разговаривала по телефону, при этом он оскорблял ее, поскольку она разговаривала на украинском языке.

Девушка уже пожаловалась в гордепартамент транспорта.

«Приблизно о 16.30-17.00 їхала в маршрутному таксі 117 у м.Одесса, водій маршрутки почав робити мені зауваження на те, що я голосно розмовляла по мобільному телефону, враховуючи те що я знаходилась на пасажирському місці, і він не міг чути моєї розмови!

Відповідних знаків, які б забороняли розмовляти в цьому маршрутному таксі та на даному місці для пасажирів не було, на що я відповіла водію, що я йому ніяк не заважаю, та пасажири це підтвердили. Сам водій почав мене обзивати не цензурними словами, та приклав фізичну силу, хотів мене «викинути з маршрутки». Добре, що втрутились пасажири, які почали його заспокоювати.

У свій адрес я чула багато образливих слів, також було сказано про те що я розмовляю «телячої мовою» — тобто УКРАЇНСЬКОЮ!

На мою думку йому не місце працювати з людьми, якщо він має особисту неприязнь до даної мови, та до людей, які нею розмовляють! Прошу застосувати до даного водія високу міру покарання, а саме ЗВІЛЬНЕННЯ!», — рассказала она.

1 2

Источник: 048

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.