Одесситам на заметку: как подать заявление о принятии на работу

Одесситам на заметку: как подать заявление о принятии на работу

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
•    засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису;
•    на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
•    на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Додатково повідомляємо, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються такими, що не подавалися.

(постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413
«Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу»)

Також Головне управління ДФС в Одеській області повідомляє про активізацію телефонних шахраїв, які телефонують платникам податків, начебто від імені керівництва Головного управління ДФС в Одеській області, та вимагають грошові кошти.

Головне управління ДФС в Одеській області  попереджає, що ці дії є шахрайством та підлягають розслідуванню.

Для запобігання діяльності шахраїв просимо у випадку отримання таких дзвінків, або інших протиправних дій, терміново звертатися до сервісу «Пульс» ДФС України за телефоном Контакт-центру ДФС 0800-501-007 обравши в меню інтерактивного голосового автовідповідача напрямок «4» та на електронну адресу: [email protected],

а також до управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. Мечникова, 59, телефон (0482) 34-49-78, або звернутися письмово.

1357848225

<"Утесов
Столярная
Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.