Одеські прикордонники отримали щирий подарунок

Одеські прикордонники отримали щирий подарунок

Прикордонники Одеського загону морської охорони отримали новий малий катер вітчизняного виробництва.

Сучасний швидкісний маневрений малий катер морської охорони прибув з Київського підприємства «УМС-БОТ», яке з 2012 року постачає катери такого типу до Морської охорони Держприкордонслужби.

Проекти даних катерів опрацьовані в рамках реалізації державної цільової програми «Обладнання та реконструкція державного кордону» конструкторами вітчизняних підприємств з врахуванням світових досягнень науки та техніки в галузі кораблебудування.

Сьогодні на озброєнні Морської охорони перебуває 9 одиниць проекту УМС-1000. Цей катер – десятий, ювілейний.

Kater

За роки експлуатації катери проекту УМС-1000 зарекомендували себе як ефективні та надійні помічники у справі охорони морських кордонів.

Такі «малюки» дають змогу швидко маневрувати та зненацька руйнувати плани порушників в прибережних районах територіального моря та прикордонних річках. Завдяки своїм можливостям та характеристикам, за допомогою катерів такого типу врятовано життя понад 40 осіб на воді.

За своїми тактико-технічними характеристиками ЮМС-1000 спроможні нести службу при хвилюванні моря до 4-х балів. На них встановлено 2 дизельних двигуни Volvo-Penta загальною потужністю 660 кінських сил, розхід пального складає 75 кг на годину, максимальна швидкість 40 вузлів. Здатний перевозити до 8 осіб прикордонного наряду.

Важливо, що виробники прислуховуються до зауважень та побажань прикордонників. При створені нової одиниці проведено модернізацію тих елементів, що в процесі експлуатації були виявлені в попередніх моделях. Так, покращено ергономіку робочого місця командира катера, прилади індикації та засоби спостереження зосереджені у полі зору командира катера навколо робочої консолі. В умовах сьогодення, враховуючи специфіку нарощення загрози з моря, удосконалено кріплення бортової зброї, забезпечено розширення сектору обстрілу.

Спуск на воду малого катера заплановано на понеділок, 06.10.2014 р. за участю представників виробника з проведенням ходових випробувань.


Столярная
<Отдых

Sorry, comments are closed for this post.