Одеські поліцейські перекрили контрабандний канал постачання на територію України вантажу шляхом підміни та перевантаження

Одеські поліцейські перекрили контрабандний канал постачання на територію України вантажу шляхом підміни та перевантаження

Під час проведення слідчих заходів оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області ДЗЕ НПУ України було встановлено, що в зоні діяльності відділу митного оформлення на території одного з портів на судні з Китаю прийшов контейнер, в якому згідно митних документів знаходиться взуття.

kontra_1

Після прибуття вказаний контейнер повинні були доставити для митного оформлення та розмитнення на один з постів Одеської митниці. Однак, вантаж до вказаного митного поставте і не доїхав. Його одразу направили до складських приміщень в районі Овідіопольської дороги.

kontra_2

5 жовтня працівники Управління захисту економіки в Одеській області, Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС, Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та оперативно-розшукового відділу Одеського прикордонного загону провели санкціоновані обшуки на території складу. В момент появи правоохоронців відбувався процес розвантаження контейнеру, який знаходився під митним контролем. Замість взуття, яке було задекларовано,тзнаходились тюки з одягом, а саме зимові куртки та штани. Відповідно корумпованої схеми вантажівка з контейнером прибула на склад для перевантаження та заміни товару, одяг на взуття, так званий перерваний транзит, та в подальшому повинна була із підмінним взуттям поїхати на пост для розмитнення.

kontra_3

Загальна вага виявленого у контейнері товару з одягом складає близько 29 тонн. Таким чином, внаслідок неправомірних дій до державного бюджету не надійшло 28562 доларів США (еквівалент 750 тис.грн). Вказану продукцію на суму близько 2,5 мільйони гривень вилучено. Проводяться подальші невідкладні слідчі дії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/volnorezodessa


Полеты над ОдессойХостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.