Одеська обасть: фармацевтичного лідера ринку оштрафували на 25 млн грн

Одеська обасть: фармацевтичного лідера ринку оштрафували на 25 млн грн

Фахівцями Одеського управління Офісу великих платників проведено фактичну перевірку одного з лідерів фармацевтичної галузі щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі свідоцтв про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Компанія є основним гравцем на фармацевтичному ринку України та має розгалужену мережу філій та аптек роздрібної торгівлі, але все це не надає ій права нехтувати діючими нормами законодавства.

За результатами перевірки встановлено, що готівкова виручка від реалізації товарів/продукції, яка надходила до кас відокремлених структурних підрозділів несвоєчасно та не в повній сумі оприбутковувалась в касовій книзі та книгах обліку розрахункових операцій у період з 2017 року по перше півріччя 2018 року.

На підставі виявлених порушень складено акт та винесені податкові повідомлення – рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій на загальну суму – понад 25 млн грн.

dengi


Полеты над ОдессойХостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.