Очільник Одеської ОДА Максим Степанов поспілкувався з батьками дітей, постраждалих у таборї «Вікторія», попри спробу зірвати зустріч

Очільник Одеської ОДА Максим Степанов поспілкувався з батьками дітей, постраждалих у таборї «Вікторія», попри спробу зірвати зустріч

17 вересня очільник ОДА Максим Степанов зустрівся із батьками дітей, які постраждали у таборі «Вікторія». Поспілкуватися запропонували самі батьки, які хотіли дізнатися всі подробиці слідства, яке розпочали після трагедії в ніч на 16 вересня.

1

На зустріч до будівлі ОДА також запросили керівників Національної поліції в Одеській області, обласної прокуратури та ДСНС в Одеський області. В той же час в облдержадміністрацію прийшли громадські активісти, які намагалися задавати власні питання та в результаті зірвали зустріч.

2

«Представники батьківського комітету другий день хочуть поспілкуватися із представниками влади! Ми не вас прийшли слухати, ми підемо!» — заявили батьки та просто залишили залу засідань.

Після цього зустріч з очільником ОДА все одно відбулася, але вже за закритими дверима. Більш того, батьки висловлювалися категорично проти присутності будь-яких громадських активістів під час спілкування.

3

«Коли до мене звернулися представники громадськості, тому що в них теж є відповідні пропозиції, я дозволив. Але на жаль, це все перетворили на цирк, тому що комусь потрібно було піаритися, чи ще щось, бо їм все одно, який для цього привід», — наголосив Максим Степанов.

4

За словами очільника ОДА та самих батьків, зустріч тривала близько години. Учасники говорили про хід слідства та притягнення винних у трагедії до відповідальності, а також про запобіжні заходи, які дозволять уникнути таких трагедій у майбутньому.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Генадій Труханов також зустрівся з батьками дітей, що відпочивали в таборі «Вікторія».

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.