Обращение Одесского областного совета к Президенту Украины, Верховной Раде Украины, представителям всех политических сил и народу Украины по поводу общественно-политической ситуации в государстве

Обращение Одесского областного совета к Президенту Украины, Верховной Раде Украины, представителям всех политических сил и народу Украины по поводу общественно-политической ситуации в государстве

Звернення Одеської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, представників всіх політичних сил та народу України з приводу суспільно-політичної ситуації в державі

Події, які відбуваються в нашій державі протягом останніх трьох місяців, викликають глибоку тривогу громадян України та світової спільноти. Ми спостерігаємо загострення конфлікту, збільшення кількості людських жертв, дестабілізацію суспільства. За всю історію своєї Незалежності Україна не знала подібних потрясінь. Відповідальність за подальшу долю країни зараз лежить на кожному громадянинові.

Депутати Одеської обласної ради як представники спільних інтересів територіальних громад вже неодноразово висловлювали стурбованість щодо спалахів насильства та загострення суспільно-політичної кризи в державі. На жаль, ці заклики не призвели до врегулювання конфлікту.

Зараз на карту поставлена доля України, саме її існування як цілісної держави. Вже сьогодні ми маємо жертви з обох сторін, падіння економіки та можливий розкол країни. Тому  депутати Одеської обласної ради звертаються до всіх учасників  конфлікту з проханням і вимогою схаменутися, не штовхати Україну у політичну, економічну та соціальну прірву. Лише дотримання Конституції України та законів може дати Україні право називатися справжньою європейською державою. Свобода будь-якої людини закінчується там, де починається свобода іншої.

Одеська обласна рада закликає шляхом діалогу та компромісу припинити кровопролиття, не допустити розпалу громадянської війни та відродити стабільність у державі.

Ми, депутати Одеської обласної ради, є запорукою та гарантією стабільності і миру на Одещині, тому просимо мешканців регіону зберігати спокій та впевненість у мирному врегулюванні ситуації.

Звертаємось до представників засобів масової інформації об’єктивно висвітлювати події, що відбуваються в Україні, не виступати об’єктом маніпуляцій різних політичних сил.

Одеська обласна рада висловлює готовність забезпечити лікування у медичних та санаторно-курортних закладах регіону постраждалих в результаті трагічних подій.

Сподіваємося, що розум нарешті візьме гору над пристрастями.

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.