На Одещині зловмисники вчинили напад на поліцейських та заволоділи їх службовим автомобілем

На Одещині зловмисники вчинили напад на поліцейських та заволоділи їх службовим автомобілем

Подія сталася сьогодні вночі на околиці селища Цебриково Великомихайлівського району. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудового розслідування за ч.2 ст.348 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 2 ст. 263 (Незаконне поводження з вогнепальною зброєю) та ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, о 5:30 до поліції надійшло повідомлення від працівників Управління захисту економіки в Одеській області ДЗЕ Нацполіції України про те, що ними проводились оперативні заходи по протидії контрабандного переміщення вантажів, під час несення служби на них скоїли напад четверо невідомих осіб, які заволоділи службовим авто.

Встановлено, що вночі четверо місцевих мешканців у віці від 23 до 25 років на вулиці почали чіплятися до двох дівчат. Під час словесної перепалки останні вийшли на дорогу, де в цей час проїжджав службовий автомобіль правоохоронців. Дівчата зупинили працівників поліції та попросили допомоги.

Працівники поліції зробили зауваження хлопцям, які у відповідь почали сперечатися з правоохоронцями та один з них дістав гранату РГД-5 та кинув її в салон службового автомобілю. Задля безпеки працівники Управління захисту економіки покинули службовий автомобіль та відтягли дівчат на безпечну відстань.

Цим скористалися зловмисники, сіли в авто та зникли в невідомому напрямку.

Правоохоронцями було введено план «Перехват».

Вжитими оперативно-розшуковими заходами працівниками УВБ, ГУНП в Одеській області, УЗЕ в Одеській області зловмисників було затримано. У правопорушників було вилучено дві гранати та знайдено службовий автомобіль.

6 7 8 9 10 11 12 13

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.