На Одещині припинено діяльність підпільного цеху по виготовленню продуктів харчування та побутової хімії з використанням товарних знаків відомих торгових марок

На Одещині припинено діяльність підпільного цеху по виготовленню продуктів харчування та побутової хімії з використанням товарних знаків відомих торгових марок

Вночі оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області було «накрито» підпільний цех, який був розташований за межами міста, де здійснювалося кустарне виробництво та розлив у різну тару оливкової олії з використанням відомих торгівельних торгівельних марок: «Rodis extra virgin olive oil», «Antico Frantcic olive oil», «Latrovalis extra virgin olive oil cold extraction», «L`olio De Cecco Classiko», «Olimp extra virgin» та інші. Спецоперація проводилась спільно зі слідчим Шевченківського відділу поліції м.Одеси та прокуратурою Одеської області.

Також у даному підпільному цеху здійснювалось фасування кави у зернах та прального порошку, які також реалізовувались з незаконним використанням товарних знаків відомих іноземних брендів, а саме: кава «Lavazza ORO», «Lavazza aroma», «Lavazza Rossa», пральні порошки «Ideale», «Deox».

m1

Загалом, під час проведення санкціонованих обшуків за місцем виготовлення фальсифікату виявлено устаткування для виготовлення, розливу та маркування фальсифікованої продукції. Вилучено понад 40 тонн олії у бочках і 5 тонн розфасованої та готової до реалізації продукції, 65 мішків та 1200 пачок кави, понад 800 упаковок прального порошку.

m2

Дана різноманітна продукція реалізовувалась на ринках м.Одесі та області, а також в інших регіонах держави.

Під час досудового розслідування оперативниками УЗЕ в Одеській області здійснено негласну закупку партії зазначеної олії та проведено її комплексне хіміко-аналітичне та гігієнічне дослідження, яке засвідчило, що вказана продукція не відповідає встановленим стандартам, нормам, правилам і технічним умовам, а за нутрієнтними та фізіологічними властивостями може представляти небезпеку для здоров`я людини, що робить рідину не придатною для застосування у харчових цілях.

m3

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину за ст. 227 Кримінального кодексу України (Випуск або реалізація недоброякісної продукції). Карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.