Молодих вчених запрошують до участі в конкурсі медичних досліджень

Молодих вчених запрошують до участі в конкурсі медичних досліджень

Санофі в Україні оголошує про початок приймання робіт на конкурс «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині».

Мета Конкурсу, який проводиться у партнерстві з Національною академією медичних наук України, – надихнути українських вчених на розробку інновацій в сфері медицини та допомогти їм знайти шлях для практичного втілення своїх досліджень в Україні. Автори трьох переможних робіт отримають грошову нагороду у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. відповідно.

Medicina_issledovaniya

Участь у конкурсі «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині» можуть взяти вчені віком до 40 років. Конкурсні роботи оцінюватиме журі у складі провідних українських науковців із різних галузей медицини НАМН України та експертів з організацій, створених для підтримки і розвитку стартапів. Очолює журі президент НАМН України Віталій Цимбалюк.

Гієм Граньє, директор Санофі в Україні: «Я радий старту Конкурсу серед молодих науковців за дослідження в медицині. Після проведення Конкурсу минулого року ми переконалися в тому, що українські вчені крокують у ногу зі світовими інноваціями. Тож прагнемо, щоб молоді науковці також стали драйверами світового поступу вмедицині. Цього року одним із найважливіших критеріїв відбору досліджень є можливість їх практичного доопрацювання. Саме тому ми запросили в журі експертів з організацій, створених для підтримки і розвитку старт-апів, які аналізуватимуть бізнес-потенціал поданих досліджень».

Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, академік НАМН України: «Це велика відповідальність для мене очолювати журі Конкурсу, адже я спостерігаю за тим, як сміливо і неординарно мислить нове покоління вчених, і це змінює мене також.Я гадаю, що завдяки Санофі підтримка науки у сфері медицини стане трендом. Тож бажаю успіху усім, хто наполегливо працює, створюючи майбутнє, в якому недуги не заважатимуть жити яскраво і творчо, бо#майбутнє_мотивує».

Детально ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до досліджень і завантажити наукові дослідження на Конкурс можна  на сайті  до 28 лютого 2019 р., а також ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до досліджень можливо на Facebook-сторінці.

Про Санофі

Зобов’язання Санофі – надавати підтримку людям, які мають проблеми зі здоров’ям. Це глобальна біофармацевтична компанія, для якої здоров’я людей – ключовий пріоритет. Вона запобігає хворобам за допомогою вакцин, пропонує інноваційні рішення для боротьби з болем та полегшення страждань.

Компанія завжди поруч з пацієнтами, які мають рідкісні захворювання, та з мільйонами тих, хто живе з хронічними недугами.

Завдяки зусиллям 100000 співробітників у 100 країнах Санофі перетворює наукові інновації на терапевтичні рішення в усьому світі.


Полеты над ОдессойХостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.