Католицька молодь Півдня об’єднається в спільній молитві за мир довкола священних реліквій

Католицька молодь Півдня об’єднається в спільній молитві за мир довкола священних реліквій

4 жовтня до Одеси завітають символи Світового Дня Молоді, що відбудеться у Кракові в 2016 році – Хрест та Ікона.

Хрест як знак любові Господа Ісуса до Людства був подарований папою Іваном Павлом молоді 22 квітня 1984 року з нагоди завершення Святого року. А в квітні 2003 року він передав молоді також копію чудотворної ікони Марії Покровительки Римського Народу зі словами: «Ікона буде знаком материнської присутності Марії поруч з молоддю, які покликані, подібно до св. апостола Івана, прийняти її у своє життя». Оригінал ікони знаходиться у Римі в базиліці св. Марії Маджіоре.

buklet

І зараз до Одеси прибуває молодь з парафій Римсько-Католицької церкви, щоб об’єднатися у спільній молитві за мир під гаслом «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть». Ця зустріч покликана не лише засвідчити свою віру у Бога, а й долучитися до миротворчого руху в Україні. Створений єдиний молодіжний простір підійматиме такі актуальні питання як: що зараз означає бути миротворцем, як і де допомагати, що робити аби не потонути в інформаційному вирі сьогодення.

Місце проведення заходу: Кафедральний Собор Успіння Пресвятої Богородиці 9.00-19.00 за адресою:  м. Одеса, вул. Катерининська, 33.

buklet_1

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.