К Президенту Украины обратились кандидаты в Народные депутаты округа № 140 с указанием о фальсификациях

К Президенту Украины обратились кандидаты в Народные депутаты округа № 140 с указанием о фальсификациях

В Одессе, в ИА «Одесса-медиа», состоялся брифинг ряда кандидатов в народные депутаты Украины по 140-му избирательному округу. Его участники подчеркнули, что в новейшей истории Украины – это первый и беспрецедентный случай, когда подавляющее большинство кандидатов в народные депутаты Украины – участников выборов в 140 избирательном округе обратились к президенту Украины с общим заявлением по поводу массовых фальсификаций выборов.

Участники брифинга мотивировали необходимость обращения именно к Президенту Украины своими опасениями того, что ни ЦИК, ни силовые и контролирующие органы могут не принять во внимание большой массив доказательной информации, имеющейся у них в распоряжении.

Приводим текст обращения:

Президенту України

Порошенку П.О.

Звернення

Шановний Петре Олексійовичу!

Ми, кандидати в народнідепутатиУкраїни, звертаємося до Вас як до гаранта Конституції тадотримання прав і свобод громадянз проханнямзахистити право десятківтисячвиборців у 140му окрузі.

Нами, кандидатами в народнідепутатиУкраїни, були зафіксовані факти масової фальсифікації результатів виборів. На всіх виборчих дільницях були задокументовані тотальні порушення, перелік яких додається.

У зв'язку з зазначеними порушеннями нами були подані позовні заяви до правоохоронних органів.

Шановний пане Президенте!

Ви у своїй програмі проголосили курс на євроінтеграцію, і тому ми звертаємося до Вас з проханням взятии під особистий контроль ситуацію з виборами в 140- му виборчому окрузі. Протягом всього виборчого процесу ми постійно переконувалися у нашому повному безправ'ї, правовому нігілізмі як з боку деяких членів центрвиборчкому, так і з боку правоохоронців, які всіляко демонстрували свою заангажованість. Навіть представники прокуратури з ухвалою слідчого судді про проведення слідчих дій були фізично недопущені до приміщення ОВК, що свідчить про зневажливе ставлення до судового рішення, яке має дію на всій території України. Ми сподіваємося, що справедливість переможе, а організатори та замовники фальсифікацій на 140-му виборчому окрузі понесуть передбачене Законом України покарання.

Букач Володимир Миколайович

Бугайчук Василь Васильович

Гросфілер Геннадій Олександрович

Добрянський Віктор Андрійович

Матвєйчук Олександо Валентинович

Матвійчук Катерина Валентинівна

Олейник Наталя Володимирівна

Садовник Анатолій Анатолійович

Слава Ірина Вікторівна

Плачков Федір Іванович

Червачов Сергій Миколайович

Шумский Сергій Станіславович

Якимович Олександр Вікторович

Также участники брифинга выступили с инициативой принять меморандум «За честные выборы в 140-м округе».

Utesov
Столярная
Хостинг в Украине

Sorry, comments are closed for this post.