«Центральным» одесситам предлагают покреативить

«Центральным» одесситам предлагают покреативить

С целью создания праздничной новогодней атмосферы на улицах города Приморская районная администрация Одесского городского совета объявляет конкурс на лучшее оформление фасадов и витрин новогодней атрибутикой в Приморском районе.
Победители будут определены по следующим номинациям:
• Лучшее оформление витрины
• Лучшее оформление фасада
Участниками конкурса могут быть владельцы и арендаторы зданий и помещений, фасад или витрины которых выходят на улицы города.
Для участия в конкурсе предприятия и организации не позднее 19 декабря 2014 года представляют письменную заявку и фотографию украшенных новогодних фасадов/витрин (с указанием названия, адреса заведения и контактного номера телефона) на электронную почту: [email protected]
Подведение итогов конкурса состоится в срок до 29 декабря 2014 года.

Победители конкурса накануне Нового года будут награждены почетными дипломами.

Итоги конкурса будут опубликованы на официальном сайте Одесского городского совета omr.gov.ua

Приморская райадминистрация приглашает совместно создать праздничную атмосферу на улицах города. Организаторы праздника уверены, что праздничное новогоднее сияние Одессы принесет радость не только самим одесситам, но и станет предметом гордости перед гостями из других городов и стран.

*************

П О Л О Ж Е Н Н Я
Про районний конкурс на краще оформлення фасаду
та вітрин новорічною атрибутикою

1. Загальні положення
1.1. Положення про районний конкурс на краще оформлення фасаду та вітрин новорічною атрибутикою (далі – Положення) приймається з метою підвищення зацікавленості громадськості у святковому убранні району та покращенні стану благоустрою території району.
1.2. Організатором конкурсу є Приморська районна адміністрація Одеської міської ради, у компетенції якої є питання благоустрою території міста.
1.3. Для підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців розпорядженням голови рай адміністрації створюється конкурсна комісія за участю представників районної адміністрації інших служб району, громадськості.
2. Учасники конкурсу
2.1. У конкурсі мають право брати участь підприємства, організації, як власники приміщень, так і орендатори, фасаді приміщень або вітрини заходяться на вулицях району.
2.2. Конкурс проводиться у таких номінаціях:
• „Краща вітрина”
• „Кращий фасад”
3. Умови конкурсу
3.1. Заявки на участь у конкурсі подаються до 19 грудня 2014 року на ім’я голови райадміністрації.
Заявка подається у письмовій формі довільного змісту (або на електронну пошту райадміністрації), із зазначенням юридичної адреси, прізвища, ім’я, по батькові подавача заявки, території об’єкта, назви номінації, контактних телефонів, фотофіксації новорічних фасадів/вітрин при необхідності іншої інформації.
3.2. Заявки реєструються у спеціальному журналі секретарем конкурсної комісії.
3.3. Кращі об’єкти у номінаціях визначаються за такими критеріями:
«Краща вітрина»:
• привабливий зовнішній вигляд
• світове оформлення
• оригінальність, авангардність та інші креативні ідеї.
«Кращий фасад»:
• привабливий зовнішній вигляд;
• світове оформлення;
• оригінальність, авангардність та інші креативні ідеї.
4. Організація конкурсу
4.1. Конкурс оголошується розпорядженням голови райадміністрації, в якому зазначаються: умови конкурсу та порядок подання заяв на участь у ньому, кінцевий термін підготовки об’єктів для участі у конкурсі (терміни проведення обстеження об’єктів конкурсною комісією (орієнтовно 20 -25 грудня) та дата оголошення результатів конкурсу (орієнтовно 29 грудня).
4.2. Конкурсна комісія проводить свої засідання по мірі необхідності. Засідання комісії оформлюються протокольно за підписом голови комісії та секретаря.
5. Нагородження переможців
5.1. Нагородження переможців проводиться в період святкування новорічних та різдвяних свят в урочистій обстановці.
5.2. Переможці в номінаціях нагороджуються почесними дипломами (1, 2, 3 місце).
5.3. Результати конкурсу висвітлюються на офіційному сайті міста.

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.